• 1- 2 napos

    Ingyenes szállítás

  • Minden termék

    Raktáron van

  • Ajándék

    Minden rendeléshez

  • 180 napos

    cseregarancia

Legyél Te is csapatunk tagja!

Webshop menedzser pozícióba keressük új kollégánkat!

Csatlakozz hozzánk a FansBRANDS® csapatába! Európa egyik vezető Forma 1 rajongói webshopját működtetjük. Ha kreatív vagy, szeretsz webáruzházat menedzselni, és szívesen dolgoznál dinamikusan fejlődő cégünknél, akkor nálunk a helyed!

 Amit kínálunk:

  • Sikeres, stabil háttérrel rendelkező cég
  • Barátságos, családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Rugalmas munkaidő
  • Fejlődési és képzési lehetőségek

 Feladatok:

  • Webshop napi működésének felügyelete
  • Termékkínálat kezelése
  • Nemzetközi kommunikáció angol nyelven
  • Teljesítményelemzés és javaslattétel
  • Marketing tevékenységek támogatása
  • Raktárkészlet kezelése
  • Vásárlói visszajelzések elemzése
  • SEO és weboldal optimalizáció

Elvárások:

  • Tapasztalat a webáruház kezelésében
  • Kiváló angol kommunikációs készség
  • E-kereskedelmi rendszerek ismerete (pl. Shopify, Excel, stb.)
  • Problémamegoldó képesség és önálló munkavégzés
  • Marketingismeretek és alapvető SEO tudás

     Hogyan jelentkezhetsz:

    • Töltsd ki a lentebb megtalálható űrlapot
    • Vagy küldd el fényképes önéletrajzodat a sales@fansbrands.com email címre
    • Vagy érdeklődj telefonon a +36 70 388 1432-es számon

      Cég név: Pit Box Kft.

      Munkavégzés helye: 2600 Vác, Rádi út 1-3.

      Légy részese egy sikeres és innovatív csapatnak, ahol minden nap új kihívások és lehetőségek várnak rád! Csatlakozz hozzánk most!